[]

Adsense Başvuru Durumumu Reddetti

Merhabalar,

Olayı kısaca ozetlemek istiyorum. Öncesinden su bilgiyi vereyim daha once reklamlarımı izlediğim için adsense hesabımı devre dısı bırakmsıtı. ben de yeni bir youtube kanalı actım. videolarımın hepsini yeniden olusturdum. gerekli kosulları sagladım ve tekrar basvurumu yaptım. bugun adsense hesabımı olusturmamı ıstedı. kız arkadasımın ismini ve onun ev adresıni girdim. adsense bana onay vermediğine dair bugun mail gönderdi. acaba neden boyle yaptılar ? net bir acıklama yine yok?
acaba sunlardan dolayı olabilir mi ?
ilk kanalımın mail adresi örneğin aaaaaaa@gmail.com ise, yeni actıgım kanalın mail adresi ise : aaaaaa2@gmail.com yani benzer mail adresleri gibi.
ya da sonuc olarak aynı IP kullanılması.
bununla birlikte para kazanmaya tıkladıgımda hala adsense hesabı için işlem devam ediyor diyor.
ben ne yapmalıyım? yine o kadar emeğim boşa mı gitti. ?
yardımlarınızı rica ediyorum.

 
Google aldığın nefesi bile biliyor, o kadar çok çapraz takip yöntemi var ki, birini atlatsan diğerine yakalanırsın.


  • mikro patlama  (09.12.20 22:04:16) 
eski videolarini kullandiysan oradan da anlamis olabilirler, ayni video oldugunu bilgisayarlar anlayabilir. O videolar, basliklar vs. bir kere mimlendikten sonra bir daha izin vermeyebilir. Bunun gibi bildigimiz ve bilmedigimiz sayisiz yontemi var google'in. Uzun senelerdir dunyanin 4 bir yanindan milyonlarca kisi senin gibi sistemi kandirmaya calisiyor. Adamlarin isi bunlari bulmak.


  • robokot  (09.12.20 22:15:13) 
İki arkadaş da haklı, aynı Ip olması, aynı videolar olması, benzer mail olması, aynı bilgisayar / browser'ın kulanılması, aynı adres olması bunların hepsi birer kriter.


  • roket adam  (09.12.20 23:08:59) 
Bu arada yukarida yazmayi unuttum, bu mesaj demek degil ki daha once silinen hesabin yakalandi ve bu yuzden kabul edilmedi - adsense bazen icerigi karli gormedikleri icin veya google TOS icindeki bazi diger maddelere uyulmadigi dusunuldugu icin reddedilebiliyor. O yuzden uyumluluk kriterlerini iyice gozden gecirip yine basvurabilirsin.


  • robokot  (09.12.20 23:43:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.