[]

merkel

2005'ten beri görevdeymiş. almanya'da, halkta bu kadar uzun süre görevde kalmasına dair bir muhalefet var mı acaba?
 
çok yok. kötü değil diyorlar. aslında bağlı olduğu parti hristiyan muhafazakar fakat kendisi biraz çizgi dışı. sol ya da yeşil partiye oy verenler bile çok şikayetçi değil ama zaten bu seçime katılmayacak. bırakıyor.


  • bohr atom modeli  (09.12.20 17:21:37 ~ 17:22:06) 
merkel'e muhalefet edene şaşarım. kadın resmen almanya'yı altın çağına soktu.
heykelini dikseler yeridir.

almanya o kadar güçlendi ki brexit ile kendi kurallarını koymaya çalışan ve tüm eu'ya rest çeken ingiltere'ye bile yolu gösterdi ahanda şuradan git dedi almanya. koskoca ingiltere almanya'ya sen o kadar oldun mu ya dedi ve paşa paşa yoluna devam etti.
  • duyurukullanıcısı  (09.12.20 17:22:36 ~ 17:24:52) 
Öyle ciddi bir muhalefet yok uzun süredir onun Kanzlerin olmasına karşı duran. Nadir bir durum değil. Kohl da çok uzun yıllar Kanzler idi.


  • buf-e kür  (09.12.20 17:24:42) 
Zaten büyük koalisyon hükümeti var diye biliyorum, merkel bundan sonra aday olmayacak zaten. Almanya’yı 21.yyda yine başat güç yaptı kadın. Heykeli dikilse yeridir +1


  • Hallegadola  (09.12.20 18:06:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.