Granit eviye

Mutfak için granit eviye almak istiyorum.
Kullananlardan fikir alabilirsem süper olur.

- Siyah eviyede kireç lekeleri kalıyormuş. Temizleme bakım vs ile bir çözümü olmuyor mu bunun? Kireçli sularımız, hiç bulaşmayayım mı:(

- Beyaz eviye zamanla sararma yapabilir diye duydum, doğru mu acaba? Bir de çok süt beyaz göz tırmalar mı?

- teka öneriri misiniz? Ya da schock, franke o paraları hakediyor mu?

siyah alırsan aglarsın.
teka önermem. franke al rahat edersin.

  • bordeaux  (09.12.20 14:41:03)
blanco siyah aldık
bence güzel ama verilen para koyuyor doğal olarak
musluk yerini insan gibi delmeleri önemli

elinle vur biraz tok ses çıkan en ucuzunu al
  • bir soru sorcam  (09.12.20 14:59:07)
Beyaz sarariyor, dogru demisler. Almayin.

Grimsi olanlar var, onlari tercih edebilirsiniz. Siyah konusunda yorum yapamiyorum cunku bizimki beyazdi. Cok cirkin oldu sararmasiyla. Degistirdim. Franke almistik yenisini galiba.
  • kuehles blondes  (09.12.20 15:14:13)
bir de tezgahla beraber kesimi yapılan granit taş evyeler varmış.. onlar nasıl acaba ben de merak ettim.

  • jepa  (09.12.20 15:28:06)
granit pratkte son kullaniciya hic bir getiri sunmuyor, yorumlarda yazdigi gibi de rengi degisiyor, karariyor, sarariyor, leke gosteriyor...

hazir almamiisken bence celik eviye alin, onlarin dokululari oluyor gayet sik bir sekilde ve uzun omurlu kullanirsiniz

teka, franke, blanco alabilirsiniz images.qssupplies.co.uk
  • exlibris  (09.12.20 15:32:23)
Resmen iki ucu b.lu değnek desenize :)

Siyah ve beyaz alıp sorun yaşayanlar marka da belirtirse süper olur.

Franke fiyat olarak çok uçuk geldi. Alman Schock granit eviyenin mucidi olarak tanıtıyor kendisini. Beyaz üzerine açık gri noktacıklı bir modeli var o mu en garanti olur acaba.

Gri de garanti olurdu ama mutfak rengimle çok alakasız kalıyor.
En olmazsa çelik olucak ama gözüm gönlüm granitlerde.
  • lambada  (09.12.20 15:58:02)
Çelik ve dokulu olan. Diğerleri pişmanlık.

  • SiyamkedisiZorro  (09.12.20 16:31:39)
Biz 5 yıllık dairede kiracıyız. Bizden önce 2 kiracı değişmiş, biz de yeni taşındık. Blanco var. Siyah değil yanlız, antrasit gibi rengi. Hiçbir problem yok.

  • malheiros  (09.12.20 17:56:12 ~ 17:56:34)