Tosla'da iade edilen parayı çekmek

Bir kampanya kapsaminda 25 lira iade geldi. Kampanya sayfasina şoyle yaziyor: "Ödül yüklemeleri harcanmadığı takdirde Ocak ayının ikinci haftası geri alınacak."

Hesap 30 lira oldu. Merak ettim cekilebiliyor mu diye ve 30 lirayi cektim. İs bankasi hesabima cekecegim icin henuz yatmadi hesabima ama bir uyari da vermedi, muhtemelen yarin yatar. Peki benim bunu yapmam yasak mi?

Şoyle şeyler de yaziyor cunku kampanyalarin detaylarinda: "kampanyayı manipüle edecek şekilde hareket eden ve/veya hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların kampanya kullanımına ilişkin haklarını iptal etme veya indirimi geri alma, yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar."

Yani benim yaptigim olayin coktan farkindadirlar. Ocak ayinda cekilmesin diye parayi hesabima cekip oradan harcarim veya hesabama cekerim, sonra hemen tosla'ya aktaririm, o durumda da ocak ayinda cekmezler sanirim.

Konuyla ilgili tecrubesi olan var mi?

Cekebilirsin. Para senin paran.

  • brkylmz  (09.12.20 07:40:35)
ibana at bişey olmaz. puan değil nakit iade sonuçta. ben çok kez çektim.

  • xrated  (09.12.20 08:00:04)
E o zaman niye oduller kullanilmazsa geri alinir demisler? Ne kurtarirsak kâr mi diyorlar?

Bence yakinda bununla ilgili bir sey yaparlar ama.
  • ahm1  (09.12.20 11:10:50)