Kedi Sahiplenme (4 yaşındaki kızımıza destek için)

Değerli Duyuru Sakinleri,

Ankara’da kaybettiğimiz bir sağlık çalışanı arkadaşımızın geride kalan 4 yaşındaki kızı için bir kedi sahiplenmek istiyoruz. Ufaklık bizim evlerimizde yaşayan scottish’leri görüp ailesinden kedi sahiplenmesini istiyordu. Geçtiğimiz hafta ekip arkadaşımız olan babasını kaybettik. Henüz ufaklığa durum anlatılmadı terapist eşliğinde sürece başladık. Rehabilitasyonuna destek olmak için bir ufak scottish, british benzeri yavrunun arkadaşlık etmesini istiyoruz. ( bizim kedilere özendiği ve sevdiği için scottish/britsih diyorum kendisini farklı hisstememesi adına)

Çevrenizde ev arayan ufaklık olursa lütfen yazın.

Teşekkürler.

Merhaba,

umarım bu süreci kolay atlatır. Az once sahiplendirme sayfalarından birinde görmüştüm. Bir konusun isterseniz.

www.instagram.com
  • kullanıcı adını aktif edemeyen insan  (07.12.20 21:28:43)
Merhaba, çok üzüldüm. Scottish'ler genetik hastalığa sahip olduğu için hastalıklarını tedavisi masraflı olabiliyor, acı çeken bir kedi cinsi ve bu nedenle daha sakin. Genellikle satılıyorlar.

Küçük, oyuncu bir kedi sahiplenirseniz daha iyi olur, şu ufaklık çok tatlı mesela, tekirden vazgeçmeyin:) twitter.com
twitter.com

  • kaset  (07.12.20 23:47:48)