[]

Eski sevgiliye doğumgünü hediyesi alınır mı?

benim doğumgünüm olan 1 eylülde beraberdik ve hediye almıştı bana. kendisinin doğumgünü 16 aralık. şimdi ben hediye almasam sanki maddi olarak kara geçmişim gibi mi olur ? ben de hem hesap kapansın hem de karşılığıolsun diye bir hediye değil de, adına löseve bir bağışta bulunsam diyorum. iş yerinde de yüz yüze bakıyoruz, kendimi hediyenin üzerine yatan adam gibi hissetmek istemiyorum. saçma mı olur yanlış mı anlaşılır ?
 
Alınmaz.


  • bigcaptain  (07.12.20 19:29:48) 
doğum günü hediyesi alınmış eski sevgili olarak söylüyorum, alınmaz. kesin bilgi, yayalım.


  • pati  (07.12.20 19:50:24) 
Beraberken durumlar farklıydı. Ayrıldınız durum farklı. İletişim bıçak gibi kesildi mi? Arkadaş mısınız? İş arkadaşı mı? Arkadaşsanız o da aynı gözle mi bakıyor bu özel günlere?

Hesap kapansın olayı diye bir şey yok.

Tülay geri dön beklentisi varsa hediye alabilirsin. Beklenti yoksa suyu bulandırmamak en güzeli.
  • Amory Lorch  (07.12.20 19:52:58) 
Sevabına bana gönderebilirsiniz :)

Gönderilmez, sizin niyetiniz öyle olmayabilir ama karşı taraf bak unutamamış hala umudu var gibi algılayabilir.
  • cilekli pasta  (07.12.20 19:58:29) 
teşekkürler, haklısınız. almıyorum :)


  • ismim ibrahim  (07.12.20 20:05:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.