Çıt çıtı kırılmış ethernet kablosu

Merhabalar

Deliğe sabitlemeye yarayan plastik kısmı kırılmış (bir tarafında) bir ethernet kablom var. 2-3 güne iş bilgisayarımı eve taşıyacağım da çalışır mı diye merak ediyorum. Çalışmayacaksa yenisini alıcam çünkü. Duyurunun görüşlerini alayım dedim. Modeme takınca sanki fena bir sabitlikte değil ama milimetrik oynamalar belki etkiliyordur diye korktum. Ne dersiniz? Sizce sorun yaratır mı?

hareketli bir yere takmayacaksanız sorunsuz çalışır

  • yarin bos musun  (07.12.20 14:42:35)
yok benimki de kırık oynatmadığın sürece çalışıyor sorunsuz.

  • aziz dostum jack  (07.12.20 14:42:38 ~ 14:42:47)
Ben yıllardır öyle kullanıyorum.

  • plutongezegendegilmi  (07.12.20 15:07:37)
ben yıllarca kırık kullandım laptopta, hani takılırsam bilgisayar düşmesin kablo çıksın diyerek, hiç de sıkıntı yaratmadı bana

  • killerbee  (07.12.20 15:40:14)
yenisini alın bulunsun. bakarsınız kablonun çalışmayacağı tutar.

  • inheritance  (07.12.20 15:53:34)
rj45 uç diye adlandırılır. sağlama almak isterseniz elektronikçi yeni bir uç takabilir ya da maliyetine bakarak yeni bir kablo alarak da işinizi halledebilirsiniz. normalde yerinden oynatacak bir şey olmadıkça mevcut kablo işinizi görür.

  • lazpalle  (07.12.20 16:59:49)
çalışmadığını görmedim

  • co2s2  (07.12.20 17:10:58)