seboreik dermatit cemaati hangi şampuanı kullanıyoruz

merhaba, saçımız için en son head and shoulders clinical strenght kullandık. onu piyasadan kaldırdılar. şimdi ne kullanıyoruz?

Clinical Strength kullanmaya devam ediyorum. İnternetten alıyorum.

www.hepsiburada.com
  • himmet dayi  (07.12.20 14:22:33 ~ 14:23:12)
@himmet dayi şampuan head and shoulders'ın sayfasında yok. kaldırıldı piyasadan diye biliyordum. sahte olmasın.

  • iddaaci  (07.12.20 14:28:59)
(bkz: La Roche Posay Kerium DS)
almıştım en son. Fakat H&S Clinical'ın 2020 son kullanma tarihlisi vardı arada kullanıyordum, kalkmış mı demek?

  • nhk ni youkosu  (07.12.20 14:34:10 ~ 14:34:28)
Kullanmadım fakat urban care tea tree & lemon çeşidi iyi geliyor diye okumuştum

www.gratis.com
  • freebird5406_2  (07.12.20 14:35:23)
vichy dercos kullanıyorum yeşil olan, head and shoulderı bulamayınca yorumlarda bunu görüp almıştım, çok memnunum.

  • benaslinda  (07.12.20 14:37:47)
Türkiye'de eczanelerde satılıyordu sadece. P&G bunu pazardan çekti. Sebebini sordum müşteri hizmetlerine. Cevab veremediler. Ne zaman gelir dedim ona da cevab veremediler.

İnternette satılan ürün ithal. 5 yıldır kullanıyorum. Sahte olsa anlardım. Başka hiçbir şampuan bu kadar etkili olmadı bende. Konazol kullandım ama 2 yıl sonra etkisini tamamen yitiriyor.
  • himmet dayi  (07.12.20 14:47:34 ~ 14:48:12)
prozinc.

  • jimjim  (07.12.20 14:51:05)
yves rocher kepek önleyici
bioderma node ds

  • durgunfoton  (07.12.20 15:12:35)
bu arada denk gelmişken sorayım, sizde de mevsim geçişlerinde azıyor değil mi bu meret? Geçen hafta arttığını fark etmiştim, bu başlık sizde de öyle olduğu hissini uyandırdı :D

  • nhk ni youkosu  (07.12.20 15:15:14)
@nhk ni youkosu saçlarımı dün yıkadım. gece. bu sabah uyandığımda siyah atletimin omuzlarına kar yağmıştı. erken bir kış. :)

  • iddaaci  (07.12.20 15:20:25)
Ducray Kelual DS ile ilgili çok fazla olumlu yorum var.

  • kobretti  (07.12.20 15:21:15)
Ya hacım bi katran sabunu kullansan!! ben iki gündür yüzüm için kullanıyorum inanılmaz güzel yaptı.

  • gameofannen  (07.12.20 15:44:56)
sebirox diye klinik bir şampuan var onu kullanıyorum.

ama nhk ni youkosu +1, geçtiğimiz haftalarda bir duyuru daha vardı bulamadım şimdi, mevsimle birlikte havadaki nemin azalması ciddi etkiliyor hatta ve hatta en önemli faktör olabilir. daha sık yıkayın, spor yapıyorsanız az da olsa terledikten sonra yıkayın.
  • engelbert humperdinck  (07.12.20 15:54:19)
Evet. Mevsim geçişlerinde artıyor. Benim her yıl bu zamanlar ve Nisan gibi zirvesine ulaşıyor. Bazen şampuan, merhem yeterli gelmeyebiliyor. Ama artık alıştım ben. Takmıyorum.

  • himmet dayi  (07.12.20 16:36:39)
yıllardır bu iletti çeken ve onlarca değişik ürün deneyen birisi olarak yorumlarım ;

sürekli vichy dercos yeşil kullanıyorum memnunum.

Ducray Kelual DS kullandım iyi ama gramaj/fiyat oranı zayıf. vich etki etmez ise bunu kullanın.

bulabilirseniz neutrogena t/gel deneyin.

edit: şu ürün de fena değil. yoklukta gideri var.

www.hepsiburada.com
  • delidir yakalayin  (07.12.20 16:46:14 ~ 16:49:32)
ben de biioderma node ds denedim bu kış, baya işe yaradı kaşınmayı kepeği falan durdurdu.

  • roket adam  (07.12.20 17:43:55)
Lan ne çok seboreik dermatit varmış

Prozinc +1
  • all girls dream  (07.12.20 20:39:51)
#nhk ni youkosu

Evet gen haftadan beri baya azmis durumda
  • all girls dream  (07.12.20 20:42:10)