bu odun parçalarını nereden bulabilirim?

www.letgo.com

Linkteki odunlardan nerede bulabilirim?
Konum:İstanbul

Ağaç olan her yerde var. Ben geçen yol mihrabat korusundan toplamıştım

  • suicides underground  (06.12.20 20:57:01)
İstanbul'un neresindesin acaba

  • kisa  (06.12.20 21:01:41)
@kisa şişlideyim

  • penceredengorunenmorbina  (06.12.20 21:04:00)
O zaman yikdiz parkı sanırım en yakın yer.
Biraz dolaşıp bir sürü dal toplarsın
Sonra onları bir bıçak çakı vs ile soyarsin. İstediğin şekilde olur.
  • kisa  (06.12.20 21:06:24)
Daha önce hiç dal soydun mu acaba? Çok kolaydır da bir kere gormende fayda var

  • kisa  (06.12.20 21:08:34)
@kisa yok soymadım da halledebilirim sanırım :/

  • penceredengorunenmorbina  (06.12.20 21:14:35)
Nasıl tarif edeceğimi bilemedim ama mesela sol elini dalin altına koydun. Çakı sağ elinde ve bıçağı Dalin üzerine koydun.
O halde sol elinin baş parmağı cakiyi itsin toplamda 3 5 cm bhareket eder ve güvenli olur.

  • kisa  (06.12.20 21:25:07)
@kisa gözümde canlandı teşekkür ederim:)

  • penceredengorunenmorbina  (06.12.20 21:43:17)
Yıldız parkı ve bunun gibi parklarda bu tür dal parçaları olmaz, buna müsait ağaç da pek yok zaten. Olanı da peyzaja bakan işçiler toplar, onun gözündne kaçanları sahipli köpekler alır götürür oynayarak :)

Size en yakın sanırım Kağıthane cendere yoluna inerek ayazağa-kemerburgaz yönünde sağlı sollu ağaçlık alanlar var oralara bakarak bulabilirsiniz.
  • John Bloor  (07.12.20 11:46:28)
en güzeli belgrad ormanı. ama yerlere düşen dallar genelde çürümüş olanlardır.

  • reanarchy  (21.12.20 11:36:39)