ankara'da konsol alan yer

şimdi corona morona durumları olduğundan buluşmak falan sıkıntı birileriyle. elimde ps4 pro ve one x var, yeni nesile geçtiğimden satayım diyorum. bunları alan bir mağaza falan var mı, baksın denesin fiyat versin bırakıp gideyim. fiyat konusunda aşırı ölücü olmadıktan sonra sıkıntı olmaz.

danke.

Hocam ikinci el telegram grupları var oraya yazabilirsiniz. En azından ihtiyacı olan birisi alır.

  • demirKamil  (06.12.20 14:07:30)
ya ben de öyle istiyorum da alacak, deneyecek, buluşmak lazım şu bu gözümde büyüyor...bir de virüsten korkuyorum o ayrı konu tabii.

  • passion rules the game  (06.12.20 14:25:23)
kızılay'da izmir caddesi ile tuna caddesi'ni birbirine bağlayan tüp geçitte japon oyuncak sarayı var.

  • kibritsuyu  (06.12.20 14:41:17)
Kızılay'da İzmir Caddesi ile Tuna Caddesi'ni birbirine bağlayan tüpgeçitte Irmak Toysland.

www.irmaktoysland.com
  • heritage  (06.12.20 15:26:48)
O alacak olanların hepsi ölücü hocam. PS5 aldım PS4 ü ilana koydum japon oyuncak mı ne var o yazdı. 2000 tlye verirseniz bekleriz diye. Ben 4 bine sattım.

  • Take it away honey  (06.12.20 15:37:53)
Dükkan yarı fiyat çeker. İlanı koy düzgün bi fiyata. Kapıdan ver geç. Dükkana gidene kadar daha çok temasın olur

  • glamdr1ng  (06.12.20 17:28:43)
wowowowow ps4 pro'ya 4bin veren mi çıkmış. sıfırı 4bin zaten bu aletin. hatta 3800 falan görüyor. bana özelden yazar mısın alet nedir ne değildir fiyatıyla birlikte. ps5 almayı düşünüyordum ama biraz ertelenecek gibi tr'den almayacağım için.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (06.12.20 20:26:39)
birkaç arkadaş mesaj attı da önce buradan ilan vereceğim fiyatları araştırayım da :)

  • passion rules the game  (07.12.20 07:46:10)