twitter hakkında

merhaba arkadaşlar twitter hesabım nedenini bilmediğim bir sebepten askıya alındı aylardır kullanamıyorum bu sorunu nasıl çözerim başına gelen varmı böyle bir şey ? yardımcı olursanız memnun olurum ...

Askiya alindiysa hic kasma. Acmazlar geri. Gitti o hesap. Yeni hesap acman lazim. Ama actigin hesap eski hesaba ait herhangi bir ortaklik olmayacak, sifre, resim, e-mail, isim vs. Yoksa kapattigimiz adam yeni hesap acmis deyip tespit ediyorlar yeni hesabini da kapatiyorlar, deli olursun bak, her actigin hesap kapanir.

Bir de kisa sureli askiya alinma olsa soyler, su tarihe kadar hesabiniz askiya alindi (1 hafta falan), sadece okuma icin kullanabilirsiniz, post atamazsaniz, begeni yok, ekleme yok vs. Eger tarih vermeden account suspended diyorsa hayatta acilmaz yani. Maillerini kontrol et, neden suspend ettigini aciklarlar su mesajin yuzunden askiya alindi hateful content, spam, abuse, harrasment falan, eskiden o contenti silin acariz diyorlardi, ceza veriyorlardi, simdi bu full kapamaya gectiler. Agiz tadiyla sovemez olduk:) Adam bos kale kacirmis, o sinirle bir sey yazmisiz ya da biri avcilik videosu paylasmis gel de guzel bir sey yaz onun altina, ordan bi isguzar da report ediyor herhalde benim tweeti caat hesabi kapatiyorlar. Bir de mavi tikli hesaplar var onlara hic bulasma o adiler de cok kapattiriyor, onlarin report etmesi 5-10 kat daha etkili sanirim.
  • neverletyougodown  (06.12.20 11:05:00 ~ 11:18:58)