[]

bu macbook eski mi

macbooklardan hic anlamiyorum ama bu ilk model mi ve bu yuzden mi bu kadar ucuz ?

is gorur mu hala office ve web de gezinmek icin sadece

www.costco.com

link acilmiyor ise ozellikleri

Apple MacBook Air 13" - Intel Core i3 - 8GB Memory - 256GB SSD

 
Site erişim engellendi hatası veriyor.
Özellikler tek başına yeterli değil ne kadar eski olduğunu tespit etmek için. işlemci kaçıncı nesil, onu bilmek lazım ama tahminen bu model retina display olmayan eski bir model. işlemcisi de dandik bu arada. fiyatını göremediğim için ucuz mu pahalı mı yorum yapamıyorum.

  • himmet dayi  (06.12.20 07:30:44 ~ 07:30:55) 
10. nesil diyor. Fiyati 900$ dan 700$ dusmus


  • oscar  (06.12.20 08:04:11) 
Yoo, hiç de eski değil. Muhtemelen geçen yıla ait bir model. Ancak işlemcisi i3. Yani hala dandik. Apple M1 işlemcili macbooklar çıkardı ve 1000 dolardan başlıyor fiyatları. 1000 dolara M1 işlemcili Air varken buna 700 dolar kesinlikle verilmez. Hiç de ucuz değil bu arada.


  • himmet dayi  (06.12.20 08:26:23) 
m1 ler de indirim var 900$ su an burada. tamamdir ben direk onlara bakiyim bu durumda. tesekkurler


  • oscar  (06.12.20 08:33:23) 
Bi tane de bana bak :))

M1 varken Intel işlemcili mac alma zaten sakın. Şimdi buraya damlayıp "uyum sorunu var" diyen tipler olacak. Onlara aldırış etme. Bu uyum sorunları kısa sürede çözülebilecek yazılımsal şeyler.
  • himmet dayi  (06.12.20 08:35:53) 
bu sene m1 cikinca ellerinde patlayanlari ucuza vermeye calisiyorlar.
ben olsam almam bunu m1 varken..air cok guzel alet ama tavsiye ederim. Bende 6 senelik var bir tane tik demedi hala goturuyor.

  • cooperr  (06.12.20 09:13:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.