[]

corona yavru köpeğe geçer mi?

Selamlar
sanırım bana da bulaştı artık nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde, henüz test yaptırmadım, ateşim yok ancak halsizlik ve ağrı vardı, parol aldım ve bir kaç vitamin. şu anda iyiyim ama tat ve koku yok. evde benimle yaaşayan yavru bir köpeğim var, benden ona bulaşır mı bu hastalık ne yapmam lazım, aynı odada kalıyoruz. 2 aylık tüm aşıları tam değil henüz.

Şimdiden teşekkürler,

 
İnsandan hayvana virüsün bulaştığı durumlar var.

www.cdc.gov

ve özellikle

www.cdc.gov
  • buff  (06.12.20 00:03:19) 
bulaşmaz, türler arası virüs geçişi aşırı nadir bir durum.


  • orpheus  (06.12.20 02:25:31) 
bulaşmaz ama nadireden de olsa çıkar ve bu virüsle ilgili de örneği vardı dikkat etmek lazım


  • mehmetcayofficial  (06.12.20 10:43:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.