Maden suyunun zararı var mı?

Üç, dört günde bir meyveli maden suyu içiyorum. Bu şekilde tüketince mideye bir zararı olur mu? Teşekkür ederim.

Ben bir kere sadesi icin sormustum Dr a , günde 3 tane içiyorum diye. Birşey olmaz olursa da böbrek taşı olur demişti.

  • primetime  (04.12.20 15:42:39)
meyveli maden suyu diye bir şey var mı yav, ben onları meyveli soda diye biliyorum? eğer bu bildiğimiz her markette satılan limonlu soda, elmalı soda tarzı içeceklerden bahsediyorsan onların koladan, fantadan pek farkı yok. asitli şeker deposu. baktığın zaman aslında meyve suyu bile zararlı vücuda, fayda için içilecek ya da sağlıklı olduğu düşünülecek bir şey değil.

meyvelilerin şişesi küçük oluyor genelde, genç adamsın 3-4 günde 200ml içtin diye çok bi şey olmaz herhalde ama sonuç itibariyle vücuda zararlı bi şey olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. maden suyu alıp içine kendin limon sıkabilirsin, o da gayet güzel oluyor.
  • der meister  (04.12.20 15:50:38)
asit vucudun ph degerini dusurüyor diye biliyorum. Hastalik anlaminda asiri zarari olmaz ama performans ve iyi hissetme anlaminda zarari olabilir.

  • VIPCH  (04.12.20 16:10:42)
ben doktoruma günde 1 litre kola içiyorum dedim. onu içeceğine günde 2-3 tane soda iç dedi

  • co2s2  (04.12.20 16:15:59)
İçtiğin zararlı fakat maden suyu böbrek prıblemin yoksa faydalı diye biliyorum

  • high hopes of the sozluk  (04.12.20 16:20:33)
Bobrek tasina yol acabilir

  • all girls dream  (04.12.20 16:36:51)
maden suyu diye ictigin sey aslinda gazoz.

  • alperz  (04.12.20 18:40:11)
Annemin eniştesi mide kanseri oldu geçen yıl, bir yılda öldü. Sürekli ama sürekli maden suyu içerdi, mide artık asitten delinmiş. Doktorları hep öyle demiş.

  • Hallegadola  (04.12.20 20:41:04)
O maden suyu değil yapış yapış şekerli bi şey

  • owaki  (04.12.20 20:41:31)