[]

Sokağa çıkma yasağı sırasında havaalanına ulaşım

Sokağa çıkma yasağı saatleri sırasında havaalanına yolcuyu bırakmaya ve havaalanından yolcuyu almaya birisi gelebiliyor mu acaba? Yolcu, biletini göstererek yasaktan muaf oluyor onu okudum thy'nin sitesinde ama havaalanına aile bireyinin gidip yolcuyu alması/bırakmasında bir sakınca var mı?

edit: polise ve thy'ye sorduk, sadece yolcunun izni var, refakatçi gelemez demişler. yani havaalanına bir başkası sizi arabayla bırakamıyormuş.


 
Biz jandarmadan izin aldık ama polis ne yapar bilemem. 155 ile irtibata geçin belki yardımcı olurlar.


  • catch the arrow  (04.12.20 14:03:20) 
biletin bir çıktısını siz de alın yanınıza. polis çevirirse gösterirsiniz. ama tabii garantisi yok , polisin insafına kalmış durumdasınız.


  • co2s2  (04.12.20 16:23:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.