[]

Yazlık nereden kiralanır ?

lokasyon olarak değil de, sezonluk kiralık yazlık internete nerede bakabilirim ? sahibinden ve airbnb dışında başka site önerisi olan varsa çok hoş olur.
 
istediğiniz lokasyona gidip emlakçı emlakçı gezebilirsiniz ama internetteki yazlık ilanlarında dolandırıcılık çok oluyor, dikkat edin


  • co2s2  (03.12.20 19:38:51) 
Biz siteye gidip güvenliği veya site görevlisine soruyoruz, kiralık var mı diye. Özellikle çok fazla kiralama yapılan sitelerde zaten o işleri site görevlileri yapıyor. Yani evi teslim etme, temizleme, suyunda elektriğinde sorun olursa müdahale etme vb. Sonra da ev sahibi büyük ihtimalle 3-5 bir şeyler bırakıyor onlara. Hem de hangi evi kiralayacağınızı görüyorsunuz. Bilmediğiniz bir yerde/sitede sezonluk kiralamayı uzaktan yapmayın bence.


  • malheiros  (03.12.20 20:17:27) 
Airbnb ve sahibinden dışında hürriyet emlak olabilir.


  • berkan11  (03.12.20 21:18:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.