[]

kiralık ev arıyorum

İstanbul Anadolu yakasında, bahçe katı, büyük bir kiralık daire arıyorum. Site içerisinde ve yeni olması tercihim. Sahibinden haricinde bakabileceğim bir yer var mı bu ortamda? Nasıl bulabilirim? Ne önerirsiniz? Teşekkürler şimdiden.
 
Sahibinden'de olmayacak ilan sanmıyorum ama hürriyet emlak ve diğer türevlerine de bakılabilir.


  • John Bloor  (02.12.20 11:30:36) 
sahibindenin bir reklamı vardı. aradığın ev sahibindede yoksa aslında öyle bir ev yoktur" diye. kesinlikle doğru. emlakçılar orada yatıp kalkıyorlar zaten, diğer siteler hikaye. yalnız anadolu yakası çok geniş bir tabir olmuş, bölge olarak ve bütçe olarak biraz daha detay verirseniz birkaç arkadaşıma sorabilirim.


  • mordorlu ziya  (02.12.20 11:32:30 ~ 11:32:46) 
@mordorlu ziya, teşekkürler. Kadıköy, Ataşehir, Kartal, Maltepe, Sancaktepe olabilir.


  • pisiklet  (02.12.20 11:35:47) 
Çok nadiren de olsa bazı ilanlar sadece hürriyet emlak'ta oluyor. Bakmakta fayda var.


  • himmet dayi  (02.12.20 12:43:19) 
merhaba, emlakci gezebilirsiniz. adres araliginiz bu jadar genisse siteleri arastirin memnun kalinan site kriterlerinize uyan hangisiyse. orn havuz var/yok gibi

sahibindende olmayan evler emlakcilardadir
  • ala09  (02.12.20 13:38:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.