[]

Almanyada yüksek

Bir akrabam aradı, oğlu almanyada yüksek yapmak istiyormuş. Ben burdayım burdaki piyasadan bahsettim vs. onun için mantıklı olur dedim. Bilgisayar mühendisliği bitirmiş. Ama çocuk TR'de yaşamak istiyor okul bittikten sonra, ne desem bilemedim TR'deki piyasaya hakim değilim. Almanyada yüksek yapıyor oluşu ona bir fayda sağlar mı?
 
yarar hele ki saçma sapan paralı bir okulda filan okuduysa, direkt Almanya tecrübesini satarak iş bulur. Ama yükseği Almanya'da yapmış biri neden TR'ye dönmek istesin di mi? kapağı atmışken takılırdım ben olsam ama işte vizyon farklı.


  • lcha  (01.12.20 13:05:23) 
Boşa para ve zaman kaybeder. İngiltereye falan gitsin dönme niyeti varsa. Burs kovalasın. Chevening misal


  • kveldulv  (01.12.20 17:19:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.