[]

Trendyol Cüzdan Bakiyesine Çöktü

Merhaba, Trendyol kullandığım hesabı askıya alıp, kapattı. cüzdan bakiyesinde yer alan paramı ise iade etmiyor. benzer durumla karşılaşanlar, nasıl bir yol izlediniz?
Tecrübelerinizi ve önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim. 
Bence o parayı geri alamayacağınıza dair bir hüküm vardır çünkü cüzdanın amacı bu, sadece trendyolda kullanmak üzere kenara ayrılan para demek. Müşteri hizmetlerini arayın, hesabım kapandı ama cüzdanda paralarım vardı hesabı açıp alışveriş yapmak istiyorum diyin, hesabınızı açtırın ve parayı bitirin.
Alışveriş yapmak istiyorum diyince mutlaka yardım ederler diye düşünüyorum.

  • megalomaniac  (01.12.20 00:06:48) 
valla trendyol'da herhangi bir sorunda muhatap bulmak imkanıza çok yakın. geçmiş olsun umarım yüklü miktar değildir. ancak hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlarsa ekşi'de bir rezalet başlığı durumu kotarabilir. uygun bir dille dolandırıldığınızı açıklamak zorunda kalıyorsunuz işte böyle maleset.


  • outis2  (01.12.20 00:11:41) 
Cuzdanima girip ozet yazan yere basinca parayi iade et butonu cikiyor. Ona basinca parayi yukledigin yere iade ediyor (kredi karti vs)

(Hesabini komple bloklamadiklarini ve sadece askiya aldiklarini varsayiyorum)
  • brkylmz  (01.12.20 03:07:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.