f1 2020 direksiyon seti

Merhaba,

f1 2020 oyunu öncelikli kullandığınız ve ya önerdiğiniz direksiyon setleri var mıdır ? Bütcem 700 tl civarında olduğu için set bulmak zor. 2. el mi alsam ne yapsam bilemedim ? 2. elde bozulma ihtimali vs. şuan çok kararsızım. Öneri ve bildiklerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum.

Sağlıcakla kalın

700 liraya set çok zor. alacağında büyük ihtimal oyuncak olur. xbox one gamepad daha mantıklı bence bütçe kısıtlıysa.

  • cassey  (30.11.20 16:25:24)
thrustmaster t300 veya logitech g serisinin altında bir ürünün çok işe yarayacağını sanmıyorum

  • edaddy  (30.11.20 16:42:09)
Ben ikinci el baya eski bir şey almıştım. Uygun fiyata da. Deniyerek alırsan daha iyi bir şeyi daha ucuza alabilirsin. 2 sene olacak arada kullanıyorum bir problem olmadı. Satıcıyla anlaşırsan birkaç gün denemek için sende kalırsa o zaman daha sağlıklı bir alışveriş olur.

  • kadera bach  (30.11.20 17:53:29)