[]

iphone 12pro’nun içinden çıkan kablonun type c olması sorunu

Evet sorun bu, çünkü adaptör yok içinde ve eski adaptörler usb girişli. Type c apple adaptör ise şuanda gönderimi yok diyor internet sitesinde. Ne zaman satılmaya başlar bu adaptör?
 
apple marka almak zorunda değilsin. muhtemelen 12 pronun gönderimi başlayınca o da başlar. 6 aralık gibi


  • jelly bear  (29.11.20 20:08:50) 
Orijinal kendi adaptörü olmazsa bazen ısınma sorunu yapabiliyor ya da bataryaya zarar veriyor, bazen de tel tanımıyor.


  • megalomaniac  (29.11.20 20:55:18) 
www.apple.com

bu var ama aşırı pahalı.

Apple yetkili satıcısı:
www.pt.com.tr

mediamarkt:
www.mediamarkt.com.tr
  • himmet dayi  (29.11.20 21:40:04 ~ 21:42:40) 
Yeni pc'lerde usb c çıkışı oluyor, belki aklınızdan çıkmıştır diye diyorum.

Onun haricinde direkt dikdörtgen USB(usb-a ydi galiba o) kablo da satılıyor. Ben de kararsız kaldım kablosunu alıp evdeki adaptörleri mi kullansam yoksa adaptör mu alsam diye.

Bu arada ısınmayı hızlı şarj olmayan adaptorlerde yapabilir. Çıkış zaten sabit 5v, ama amper değişebiliyor. Adaptör yeterli akımı sağlamıyorsa.bu ısınmaya sebep olabilir.
  • seksli harf  (29.11.20 22:18:54) 
Telefondayim editleyemedim. USB donusturuculer var. 3-5 TL bir şeydir ona da bakabilirsin. Ben android cihaza nintendo'yu bagliyordum öyle mesela.


  • seksli harf  (29.11.20 22:20:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.