Banka/kredi kartı kapatmak

Kullanmadığım banka/kredi kartları var. Bazıları üniversite zamanından kalma. Bazıları başka şehirde açılmış hesaplar. Bazılarını da ben açmadım. Bir bankanın kartını o bankanın herhangi bir şubesinden kapatabiliyor muyum?

Bir kere halbankı kapatmak için gittiğimde kendi şubenize gitmeniz lazım demişlerdi, çoğunda böyledir herhalde.

  • candide  (29.11.20 16:35:21)
internet şubelerinden kapanıyor çoğu çalıntı olarak işaretleme olmalı

  • atom karincanin torunu  (29.11.20 16:37:51)
Kredi kartları çağrı merkezinden kapatılır. Sırf buysa şubeye gitmene gerek yok.

Banka (debit) kart kapatmanın farklı prosedürleri olabilir tek hesabın varsa ve ona bağlı debit kart ise aslında müşteriliğini de sonlandırmış olursun. İmza gerekebiliyor kimi zaman. Onu evet istediğin şubeden yaparsın. Prosedürler bankadan bankaya değişebilir.
  • Lethe  (29.11.20 17:03:25)
iyi de o şehirle bağlantımız kalmamıssa ne yapmak lazım:/
sırf kapatmak icin gidemeyiz malum
öneriniz nedir
  • blackgirl00  (29.11.20 17:10:47)
Hiç uğraşmayın şube internet vs.

Hemen müşteri hizmetlerini arayın, kayıp çalıntıyı tuşlayın, en hızlı cevap veren menu bu zaten.

"Kaybettim, yenisini istemiyorum" de yeter
  • John Bloor  (30.11.20 11:57:49)