şirket internet bağlantı logları

benim sorum şudur: şirket laptopundan blackberry edge modem ile internete bağanıp ekşi sözlüğe girersem, sonradan windows washer ile internet explorer, document temp klasörlerini ve ilgili logları silsem bile şirket it admini, şirket networkune bağlanınca daha önceden nereye girdiğimi görebilir mi? evet ise bu bağlantı logları laptopta nerede tutuluyor ve nasıl silinir?

cok buyuk ihtimalle gorur. o loglar senin laptop'ta tutulmaz. gateway'de tutulur buyuk ihtimalle. senin bir $ey temizlemen pek de onemli degil yani.

  • sourlemonade  (16.10.07 20:07:33)
GPRS ile eksisozluge baglanacak o yuzden gateway kendi networklerinde degil. Guzelce silersen ya da eksi sozluk icin tamamen farkli bir browser kur, tum history ve cache ayarlarini kapa, o zaman sorun olacagini sanmam.

  • badseed  (16.10.07 21:52:46)
ne şirketmiş be. evinden nereye bağlandığına kim karışır? gerçi o blackberry de muhtemelen şirketin ve kullandığın edge bağlantısını da şirket ödüyor. ben karışırdım valla.

  • ozdek  (17.10.07 17:54:43)