[]

Araba tavsiyesi

Yıllardır çalışan biri olarak orta düzey bir araba alıp geçmem gerekirken uçan fiyatlar yüzünden size danışmak istedim.

bütçem: 100-160 bin arası, tercihen az yakan bir araç.

km'si 100'bin üstünde olmazsa daha iyi olur.

Manuel ya da otomatik

Ne alınabilir bu aralıkta.

Sevgiler

 
2012-2014 arası citroen c4. memnun kalırsın.


  • calmdown  (28.11.20 20:03:05) 
Dacıa sandero stepway


  • goodyes  (28.11.20 21:56:57) 
c4 +1


  • orpheus  (28.11.20 22:07:24) 
bu verdiğiniz bilgilerle çok farklı öneriler gelecektir.
Biraz daha kriter belirtebilir misiniz?

Bagaj, arka koltuk genişlikleri önemli / önemli değil, ya da çok eski olmasın, veya ben arabadan hiç anlamam, dertsiz olsun mu dersiniz, yoksa ufak teker tamir bakım işleri elinizden gelir mi?

Uzun yol konforu şart mı?
  • burfak  (29.11.20 14:22:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.