[]

Ne izleyeyim

Herkese sağlıklı ve mutlu haftsonları diliyorum öncelikle :)

Umuyorum herkes biraz olsun iyidir..

Uzun süredir içinde bulunduğum olumsuz ruh halimden ötürü uzun soluklu bir şeyler izleyemiyorum.
Ki normalde film ya da dizi izlemeyi çok severim ama 40 dakikalık bir diziye bile konsantre olamıyorum.

O yüzden sizin önerebileceğiniz eğlenceli kısa videolar varsa çok sevinirim.
Güzel dans videoları olabilir, komik içerikli bir şeyler olabilir, artık önerebileceğiniz aklınıza ne geliyorsa hepsi olur :)

Artan vakalar, hasta sayıları, ekonomik zorluklar derken çoğumuz daralıp bunalmış haldeyiz, umarım şu zor günleri atlatıp artık biraz daha rahatlayabileceğimiz günler çok uzak değildir.

Önerileriniz için şimdiden teşekkürler, sevgiler...

 
koray birand'ın kayınpederle arjantin gezisi diye 4 videosu var, 10'ar dakikalık olması lazım. izleyince çok keyif almıştım.


  • roket adam  (28.11.20 15:15:02) 
sünger bob izliyorum ben


  • bir garip melek  (28.11.20 15:17:24) 
spor & extreme sporları seviyorsanız people are awesome videoları çok keyifli


  • MandMs  (28.11.20 15:24:10) 
Kardeş payı ve emrah safa gürkan izliyorum ben de vaktim dar keyfim de yoksa. Çok keyifliysem sevdiğim bir filmi 12. kez izleyebiliyorum.


  • IncredibleMau  (28.11.20 15:26:53) 
hasan can izliyorum youtube'tan, moralimi düzeltiyor program.


  • anarsika  (28.11.20 18:08:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.