[]

Hastanede covid hastalarına refakatçi olmak

Merhaba,

Covid servisinde refakatçi olarak kalan var mı? Nasıl önlem almak lazım? Bir kez girince arada bir dışarıya çıkmam mümkün olacak mı, yoksa ben de mi karantinada olacağım? Dışarıdan bir şeyler almak, eve gidip bir duş almak gibi ihtiyaçlarım olacak.

Teşekkürler...

 
merhaba,

covid servisinde refakatçi olanların bildiğim kadarıyla covid geçirmiş olmasını istiyorlar. varsa pozitif olan ve negatife dönen yakınlarınız gelsin derler.
  • kobretti  (28.11.20 13:54:20) 
Yengem,annesinin yanında kaldı 3. Gün vefat etti annesi. Bu sürede hiç çıkmadı hastaneden. Evdede test sonucu gelene kadar izole yaşadı. (Kendisi zaten kısa süre önce pozitif ti,negatife dönmüştü) ama hastaneden gelince yapılan test yine negatif buna rağmen hala izole.


  • brnbrs  (28.11.20 15:23:30) 
Babamın yanında refakatciydim bugün çıktık. Daha önce geçirmiş ve atlatmış olmanız gerekiyor. Değil eve duş almaya gitmek yattiginiz servisin koridorundan çıkmak bile yasak. Hasta taburcu olana kadar siz de kalacaksiniz. Taburcu edildikten sonra 14 gün hastayla beraber izole edileceksiniz.


  • nediyimkisimdi  (28.11.20 18:44:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.