[]

Turkcell TV+ aboneliği olmadan ulusal kanalları izleyebilir miyim?

Xiaomi Mi Box aldım, android tabanlı bir cihaz. Turkcell TV+ uygulaması varmış, bunu yüklediğimde parasız kanalları izleyebilir miyim yoksa giriş için illa paralı abonelik mi başlatmam lazım?

Ailem için soruyorum, her seferinde uydu - mi box arasında geçiş yapmak zorunda kalacaklar yoksa.


 
parasız izlenmiyor maalesef. tv+ benzeri platformlar hep paralı.


  • sutlu nescafe  (28.11.20 11:46:26) 
denemek için ücretsiz blutv üyeliği açtık dizilerin birinci bölümleri ve yerli kanallar açık, ne kadar devam ediyor bilmiyorum.

streamio içinde iptv paketleri var bir tanesinde türk kanalları da
mevcut 40-50 kanal var, denedim çalışıyor.

bunun dışında vodafone tv kullanıyoruz, aylık 10 tl.
  • orpheus  (28.11.20 12:03:48 ~ 12:04:03) 
Turkcell hattınız varsa ücretli kanallar (sinema kanalları, s sport falan) haricindeki normal ulusal kanalları izleyebileceğiniz 5-10 gb bir tv+ üyeliği tanımlanıyor hattınıza. Onu kullanabilirsiniz.


  • kibritsuyu  (28.11.20 15:23:01) 
@kibritsuyu

o hediye üyelikler mibox türü tvboxlarda çalışmıyor. android telefon için.
  • orpheus  (28.11.20 22:08:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.