[]

Amazon'un kargo firması akşam teslimat yapıyor mu

Merhaba Amazon Türkiye'den daha önce sipariş vermedigim için yardımınıza ihtiyacım var. Çalıştığım için eve aksam teslimat yapılmasını istiyorum. Kolay gelsin şirketi bu seçeneği sağlıyor mu acaba? Bir de bu kargo firmasını kullanmam prime üyesi olmam şart mi? Çok teşekkür ederim.
 
Sorumu duzenleyemiyorum. Gece teslimat seçme şansım varsa kaça kadar secebilirim? Teşekkürler.


  • Gaip  (28.11.20 09:36:04) 
kolay gelsin yapıyor bana 9-10 gibi getirdiği bile oldu. kargo firmasını sen seçemiyorsun şehrinde varsa o kullanılıyor zaten.


  • jelly bear  (28.11.20 12:42:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.