[]

qcy t7

merhabalar,
bluetooth kulaklik olarak qcy t7 modelini aldim kisa bir sure once. fakat bir turlu iki kulakligi ayni anda calistiramadim. tek basina hem sag hem sol gayet iyi calisiyor. ince bir ayari mi var acaba, bilen var midir? 
Tekrar Şarj kutusuna koyup ikisini aynı anda çıkartın.


  • respect  (28.11.20 10:37:55) 
Bu kulaklığın kronik sorunu bu sırf bu yüzden artık kullanmıyorum bu kulaklığı. Ucuz etin yahnisi hesabı yani.

İki kulaklında baş kısımlarına 10-15 saniye basılı tutun, ışıklar yanıp sönecek. Daha sonra kutuya takın. Çıkardığınızda ikisi de açılmış olacak.

Bir diğer yöntem basılı tutun ışıklar yanıp sönecek, kutuya takın, çıkarıp tekrar basılı tutun ışıklar kırmızı olacak. İkisi de açılmış olur o şekilde.
  • aynabugusu  (28.11.20 13:27:49) 
daha farkli yontemi olan var mi? iksiini de denedim olmadi


  • bana nick lazim ya  (29.11.20 23:30:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.