Vade Farksız Taksit Yöntemi

Selamlar herkese, şimdi benim sormak istediğim bir şey var, itopyadan 16000tl civarı bir bilgisayar topluyorum ama hiçbir bankayla adam akıllı anlaşması yok sanırım o yüzden vadeli yapınca çok fazla vade farkı çıkıyor. Bu durumda ne yapmalı? Yani vade farksız 16000tllik alışveriş yapabilmenin bir yolu yok mudur tek çekim ödeme haricinde? =)

Yardımcı olabilirseniz sevinirim. 16.942tllik 12 taksit en düşük axess kartı ile oluyor ve onda da 18.040tl diyor :/ vallahi vazgeçicem yani sinir oldum! Varsa bir yolu aydınlatırsanız sevinirim? Teşekkürler...

bu kur dalgalanmalarında ve ekonomik göstergelerde mümkün değil

  • phonex  (28.11.20 03:08:02)
ziraat bankart - işyerinden bağımsız taksitlendiriyor 100 tl üzerinde olan alışverişleri hem de vade farksız.

  • trejemu  (28.11.20 13:46:50)
ziraat her seyde olmuyor. denedim cok. sirketine gore degisiyor.

  • alperz  (28.11.20 15:35:34)
Eyvallah arkadaşlar ilginiz için çok teşekkür ederim =) kara cuma bitmeden alayım diye bastık gitti artık vade farkı falan girdi yapcak bişey yok. Yine de teşekkürler ;)

  • 0zzy  (29.11.20 20:55:50)