kedimi 45 gün bir arkadaşıma emanet edeceğim..

kedisever romalılar merhaba,

yurtdışına taşınma işleri için 45 gün kedimi arkadaşıma bırakacağım. benim çok arayacağım kesin ama acaba kızım bana küser mi? beni unutur mu?

daha önce böyle bir deneyim yaşamış olan var mı?

Küsebilir ama unutmaz. Hele yurtışına onu da götüreceksen, bugünler gelir geçer, merak etme. :)

  • jalapeno  (27.11.20 21:36:00)
Bilgisayara "beni bırakma" yazacakmış gibi uzanmış ama sen bilirsin tabi.

  • kedikumunaiseyenadam  (27.11.20 21:48:30)
atar gider yapacak elbette.

ama sen yine de karşına al konuş.

benimki konuşunca daha az tafra yapıyor. 12 gün bıraktım bir kere evde yalnız hem de. site görevlisi arada sokaktan topladı, kaçtığı için.
3 gün sürdü genel tavrı.

geçenlerde de yatağa almayı bıraktım.

depremle birlikte tekrar birlikte yatmaya başladık.
o vakte kadar işedi ıslak zeminlere neyse ki.
bir kere duşa girdim, küvetin önüne işemiş. ışığı yüzüne bakarak kapattım, banyoda yere işemiş.

umarım yapmaz böyle şeyler.
ve umarım ikinizin de yolculuğu iyi geçer. anestezi mi yaptırcaksınız? :(((
  • janderzel zartanyan  (27.11.20 21:51:28)
@janderzel zartanyan, anestezi yaptırmayacağım.. ama sıkıntılı bir yolculuk olacak onun içinde benim içimde. ingiltere maalesef türkiye'den evcil hayvanları sadece gümrük yoluyla kabul ediyor. bunun içinde türkiye'den bu işi yapan kargo şirketiyle anlaşıyorsunuz vs.vs..

biraz ayrı kalacağız ama sonunda gene birlikte olucaz. her gün konuşuyorum zaten. artık 'insanların eşyalarına zarar verme sakın' moduna geçtik. :)
  • asabi  (27.11.20 22:11:29)
Umrunda olmaz belki de. Kedi bu. İnsan gibi her birinin farklı farklı karakteri var.

  • pass  (28.11.20 13:37:34)
sonuç olarak; 2 gündür girdiği koltuk içinden sadece geceleri çıkıyor.

beni affetmeyecek. :(
  • asabi  (01.12.20 13:32:00)
son durum nedir?

biraz pragmatist yaklaş, ödül maması falan ver "aferin" vb diyerek
kediler koşullanabiliyor.
  • janderzel zartanyan  (05.12.20 21:27:47)
alışmış, artık saklanmıyormuş. giderek daha da alışır sanırım.

ben ise kedime kavuşmak için gün sayıyorum. öyle özledim ki.. :(
  • asabi  (06.12.20 21:53:11)