[]

Covid negatif olmam mümkün mü?

apartmanda samimi 3 komşuyuz. 2si pozitif çıktı. aynı şekilde birine ziyarete gelen anne baba, bir diğerine gelen arkadaş da pozitif. benim test sonucum ise negatif çıktı. hepsiyle de temasım var. bu mümkün mü yoksa tekrar test mi yaptırmam gerek, test yaptırsam üniversite hastanesi tekrar yapar mı yoksa özele mi gitmem gerekir?
 
Mümkün. Bir akrabam kendi covid pozitif çıktı. Aynı evdeki kocası ve çocuğu negatifti.


  • Arthur Dayne  (26.11.20 19:32:02) 
Mümkün, pozitif olup 1 hafta hastane de yattım, tüm ailem negatif çıktı


  • paramolacak  (26.11.20 19:57:35) 
Eşim pozitifken ben negatiftim.


  • elorelia  (26.11.20 20:10:37) 
Bir akşam ablama yemeğe gittik. Meğer eşi pozitifmis kendisi de bilmiyordu. O masada olan herkese bulaştı ben iki kez test yaptırdım negatif.


  • dulcinea  (27.11.20 13:32:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.