[]

Blue Jean'in 2000lerde dağıttığı CD

2003 civarlarında olması lazım 151 ya da 171 şarkılık bir compilation CD dağıtmışlardı. Yabancı klasik rock şarkıları filan vardı. Hatırladığım tek şarkı Santana - Maria Maria. Elinde bu CD ya da bu şarkıların listesi olan biri var mıdır acaba?
 
Bilmiyorum ama nostalji her zaman ilgimi çeker bulursanız beni de bilgilendirir misiniz? :)


  • yollarveben  (26.11.20 20:25:44) 
ibb.co
ibb.co

Bu 2004müş, belki işe yarar.
Santanalı olan sanki çift CDliydi. Bulamadım :(
  • jimjim  (26.11.20 23:07:49) 
@jimjim yok benim bahsettiğim 70-80ler şarkılarıydı. Tek CD olması lazım ve içinde 151 ya da 171 şarkı vardı. CD playerda dinliyodum diye hatırlıyorum.


  • kozmosta bir nokta  (27.11.20 07:10:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.