Türk telekom şifre sorunu

Selam duyuru sakinleri. Asus modem kullanıyoruz, hız sorunundan dolayı modeme reset attık. Arayüze sorunsuz giriş yapıyoruz. Modem kullanıcı adı şifresi de, Türk telekom kullanıcı adı şifresi de doğru. Modemin tüm ışıkları sorunsuz yanıyor. Ama internete bağlanamıyoruz. Türk telekomu aradığımızda, şifrenin hatalı göründüğüni söylüyorlar. Ama teyit ettik, şifre de doğru. Böyle bir sorun yaşayan ya da çözümü hakkında fikri olan var mıdır?

büyük I yerine küçük L yazıyor olabilirsiniz. başıma gelmişti.

  • karapage  (26.11.20 00:07:54)
kullanıcı adının sonuna @ttnet ekleyip deneyin. varsa kaldırıp deneyin

  • mr.goodcat  (26.11.20 00:23:01)
sonuna ttnet ekleme +1
Telekom'a kullanıcı adı şifre sorduğunuzda kullanıcı adını ttnetsiz gönderiyor.

  • ludwig boltzmann  (26.11.20 00:31:27)
Bunlarda sorun yok. Kullanıcı adı sonunda ttnet yazıyor, şifre de doğru. Buna rağmen hata veriyor. Bize hata vermiyor, Türk telekom ekranlarında şifre hatalı diyormuş.

  • hrvl  (26.11.20 08:10:22)
Yarın bir gün böyle bir sorun yaşayan olur diye çözümü yazayım. Turk telekom tarafından yeni şifre verildi ve sorun çözüldü. Dün akşamdan beri Turk telekomun kendi sisteminde de sorun olduğundan bize şifre veremiyorlardı. Bugün öğlen saatlerinde şifremizi sıfırladılar ve bağlanabildik.

  • hrvl  (26.11.20 22:47:34)