İndirimli güzel ürünler var mı bildiğiniz ?

S.b.

kategori farketmiyorsa ve online olması şart değilse, migros'ta paşabahçe lav 6'lı rakı kadehi 12 tl.

  • pati  (25.11.20 20:24:25 ~ 20:24:53)
www.do-re.com.tr

çok güzel, hem de deli indirim var :P

bu arada gerçekten almayı düşündüğüm şu var: www.hepsiburada.com
  • nhk ni youkosu  (25.11.20 21:04:22 ~ 21:05:04)
Ben az önce gapten yüzde 40 indirimli sweatshirt aldım. Amazonda da under armour ürünlerinde güzel indirimler var primea

  • hindistan cevizi  (25.11.20 22:54:27)
adidas, ustune creators club indirimi

  • hjarteblod  (25.11.20 23:20:55)
dumbel alcaktım, 2 gün önce 40 tl idi indirimi bekledim almadım bugun 49 tele ye aldım, bindirme var trendyolda, daha fazla beklemedim aldım valla napim

  • hopp  (26.11.20 00:17:11)
Ram alacaktım. 2 hafta önce fiyatı 650 liraya kadar düşen ürünü, hepsiburada küçük küçük zamlarla 850 liraya kadar çıkardı. Üründe herhangi bir indirim yapılmadı. Bekliyorum.
Televizyon fiyatları düşerse belki diyordum, o kategoride seçilmiş 1-2 ürünü saatlik indirime soktular/sokacaklar, genel bir indirim yok.
Günlük kullanmalık hava temizleme aleti alayım dedim, kesinlikle bir indirim yok.
Geçenlerde annem anlatıyordu, babamın bir arkadaşı robot süpürge almış. Kadını sevindireyim dedim, indirim yok.

Tabak çanak, kılık kıyafet tarzı ürünlerde indirim gördüm. İhtiyacınız varsa oralara yönelin derim.
  • geven kafa  (26.11.20 05:46:37)
ben birşey alacaktım 10 lira inmişler ben de gıcıklığına almadım.

  • prizmatik  (26.11.20 20:28:40)