Pek dışarı çıkmadığım halde soğuk algınlığı semptomları yaşıyorum

Yani üşütecek bir aktivite yapmadığıma eminim. Belirli bir saat bilgisayara baktıktan sonra başım ağrımaya başlıyor, zor bakıyorum ekrana, burnum akıyor, kafamın üstü şiş gibi oluyor sanki sinüzit gibi, kafamı yastığa gömmek dışında bir şey yapamıyorum. Acaba sabaha karşı mı üşüyorum dedim ama kaloriferi açsam da aynı şeyi yaşamaya başladım. Aklına bir şey gelen var mı? Covid + olmadığımı farz ediyorum.

farzetmeyin bence olabilceğinizi düşünüp test yaptırın. buram buram covid-19 belirtileri.

  • blue eyes white dragon  (25.11.20 21:28:06)
far etmeyin +1
dünya kırılıyor. sıradan bir sinüzit olması daha düşük ihitmal değil mi? bir de şunu unutmayın covid dışında olacağınız herhangi bir hastalık zaten bağışıklığınızı düşüreceği için covide daha açık olacaksınız. her halukarda test+1

geçmiş olsun.
  • jimjim  (25.11.20 21:46:31)
ayni sey bana da oldu bugun, cok disari cikmasam da sabah hafif burun akintisi ve siddetli bas agrisi vardi, oglen biraz yattim bas agrim gecti. psikolojik de olabilir. biraz daha kendini dinle, devam ederse test yaptirmaya gidersin, gecmis olsun

  • exlibris  (25.11.20 22:21:15)