[]

pulse oksimetre için kaliteli bir marka/model tavsiyesi olan var mı?

s.b.
şimdiden teşekkürler. 
www.hepsiburada.com

Bu ürünü yorumlarına bakarak sipariş verdim dün. Daha teslim edilmedi ama en azından yorumlar kısmı sizinde işinize yarayabilir.
  • synax  (25.11.20 20:17:12) 
ben synax'ın link verdiğinden aldım, bir de onun biraz daha pahalısından da alayım deneyeyim, karşılaştırırım diye şundan aldım:

www.hepsiburada.com

aynı ölçümü veriyorlar. ölçümlerin doğruluğu hakkında hiçbir fikrim yok.

bazılarının yorumlarında ölçümleri tıbbi cihazların verileriyle falan karşılaştırdığını söyleyenler oluyor. ama doğruluk payını bilemiyorum.
  • nimberjack  (25.11.20 21:26:23) 
Biz bunu kullanıyoruz.
www.hepsiburada.com
Evde profesyonel hasta monitörü de var, ikisi de aynı sonucu veriyor.
  • PhoenixRising  (25.11.20 22:57:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.