[]

bot alamamak

iyi aksamlar

kis geldi diye bot alayim dedim de bot yok. eli yuzu duzgun sik bir bot bulamadim.

kistan korusun soguk islemesin diye gallavi bir sey bakiyorum onlar da outdoor tipi. benim giyim tarzima pek uygun degil. hem soguktan korusun hem sik olsun diyince de sadece cat'ler ve harley'ler var e onlar da herkeste var yillardir baydi.

bir onceki botum cat reco idi. bu tarzda giyinen arkadaslar su markada soyle model var bi bak seklinde yonlendirirse cok sevinirim.

 
Prima loft dolgulu Timberland'lere bakabilirsiniz, aşırı sıcak sağlam, siyahları da oldukça uyumlu.


  • kullanıcıadımbuolsun  (25.11.20 19:34:04) 
Iki marka: ecco ve camper. Özellikle ecco exostride.


  • velvetmorning  (25.11.20 20:12:46 ~ 20:13:06) 
timberland ya da scooter olabilir.


  • beretta beretta  (25.11.20 20:30:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.