[]

İkinci el otomobil satışlarının yüzde kaçı sarı siteye düşüyordur?

Piyasa araştırması yaparken bakılacak ilk yer malum sarı site mi?
Çevremde galeriler, alternatif yerler var mesela. Peki satışa çıkaranların neredeyse hepsi sarı siteye de koyuyor mudur? 
Sarı site nedir?


  • zoghurt  (25.11.20 17:34:18) 
%99.5 diye iddialı sallayayım. Her galerinin, gayrı resmi galericilik yapan her al satçının ilanı var burada.

Sıradan vatandaşların da alırken satarken kullandığı bir yer, adamlar çok büyük bir başarıya imza attılar valla. Helal olsun.
  • John Bloor  (25.11.20 17:47:05) 
Tamamına yakını. Sarı'ya değil de başka bir ikinci el satış sitesine koyalım diye bir şey ben duymadım.


  • battal gemalmaz  (25.11.20 18:56:04) 
Oto özelinde bilmiyorum ama emlak tarafında sarı sitenin paketleri çok pahalı. O yüzden emlakçı mesela 10 ila hakkı olan bir paket alır, elinde 15 ev varsa ara sıra ilanları değiştirir. Arabada da tahmin ediyorum aynı şey söz konusu olabilir. Ama hemen hemen bütün ilanlar girip çıkar o siteye :)


  • talasas  (25.11.20 21:13:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.