[]

thanksgiving'te yabancılara yedirilecek şey

yaprak dolması, kısır geliyor aklıma. başka ne olabilir? yapımı kolay olursa daha iyi olur. herkes kendi ülkesinden bir şey getiriyor.
 
bu tür duyurularda en güzel öneridir her zaman mercimek köftesi, o yüzden jrr iyi demiş.

poğaça olur mu? poğaça yeteri kadar türk işi olur mu bilemedim, ama anne poğaçası model dereotlu peynirli falan poğaça olur belki?

zeytinyağlı biber dolma olur mesela yaprak yerine? çok da kolay yapması aslında. çok da güzel olur, yeşil bell pepper bulunur galiba her yerde, neredesiniz bilemedim ama varsa oralarda ufaklarından seçseniz? belki olabilir o zaman.

bunlardan başka, börek falan olabilir ama ona yufka bulmak mümkün olmaz galiba.

tatlı da yapabiliyor musunuz? irmik helvası falan kolay mesela.
  • nimberjack  (24.11.20 20:37:43 ~ 20:38:52) 
Sigara böreği. Hazır ince hamurlar mutlaka vardır markette. İçine de feta cheese. Yapımı çok kolay. Atıştırmalık olduğu için çok sevilir. F/p olarak Rakipsiz bence.


  • hepbiarayisicinde  (24.11.20 21:39:36) 
Mercimek Çorbası


  • heritage  (24.11.20 22:48:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.