[]

iphone temiz kurulum sonrası whatsapp mesajları

Merhaba,

Güncel sürümü yüklemeyi düşünüyorum, telefon yedeklerimi itunes'a alıyorum. icloud üzerinde hiçbir veri bulundurmuyorum. telefonu temiz kurulum yapacağım ama internette araştırdığıma göre genelde yeni cihaz gibi kurulum öneriyorlar. daha tutarlı çalışması açısından.

şimdi ben yeni bir iphone gibi kurunca bu whatsapp mesajlarım tamamen kaybolup gidecek mi? içinde gerçekten çok önemli olan konuşmalar var. bu mesajlarıda kurtarma şansım var mı? yoksa gıcır gıcır bir cihazla mı karşılacağım?

 
Telefonu sıfırlayıp update ederseniz ve sonrasında iTunes'tan eski back up'ı restore ederseniz hepsi gelir. En kritik konu iTunes yedeğini asla silmemek.

Kişisel yorum: temiz kurulumun normal kurulumdan hiç bir farkı olduğunu düşünmüyorum, şu ana kadar bütün kurulumları telefon üzerinden yaptım.
  • ludwig boltzmann  (24.11.20 16:34:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.