HGS Borcum neden cikmiyor

araci aldim, hgs almadan 3-5 kez kopruden gectim parali yollar kullandim. 1 hafta sonra hem borcu odeyeyim hem de hgs alayim diye ptt ye gittim. borc yok dediler, karti verdiler.. neden borc cikmadi? ne oldu benim o gecisler? her yerden baktim borc harc yok diyor.. sonra sonrun olmasin bunlar ne yapmak lazim?
tesekkurler simdiden

edevletten plaka ile kaçak geçiş sorgulama yapmayı denedin mi?

  • reanarchy  (24.11.20 12:21:23)
@reanarchy evet yaptim bir ceza gozukmuyor

  • Sebastian  (24.11.20 12:34:23)
İkinci el aldıysanız ve önceki sahibi iptal etmeyi unuttuysa onun hesabından düşmüştür.

  • gsgsgsgsgsgsgsgs  (24.11.20 12:35:16)
@gsgsgsgsgsgsgsgs evet ikinci eldi... soylemek lazim simdi adama o zaman, neyse tesekkurler

  • Sebastian  (24.11.20 12:50:28)
Paralı otoyolların kendi sitesine girip de sorgulama yaptın di mi? ICA, yavuz sultan selim köprüsü, avrasya tüneli, izmir otoyolu vs hepsini sorgula derim. 1 sene sonra avukatlık olarak gelmesin cezalar.

  • roket adam  (24.11.20 13:37:56)
15 gün içinde borç gözükmüyor, 15 gün sonra borç görünüyor.

Ayrıca e-devlet ilgilenmiyor o borçla, karayolları ilgileniyor oradan bakmanız lazım. 4 katı olmuştur şimdi, geçmiş olsun. :(
  • kırmızıayakkabılıgargamel  (24.11.20 14:05:09)
İkinci else bile hgs üzerinden değil, plaka üzerinden görünmüyor mu borç? Dolayısıyla sizin üzerinize olmalı.

  • kırmızıayakkabılıgargamel  (24.11.20 14:06:03)