r10.net te ki satılık hesaplar ya da takipçi yollama ?

arkadaşlar selam,

giyim üzerine bir butik adresi için hesap almayı düşünüyoruz, r10'da satılan hesaplar ne kadar güvenilir bir fikriniz var mı? ya da bu takipçi yollama olayı nedir, kendimi konuya inanılmaz yabancı sanki pavyona düşmüş gibi hissettim. cebimdeki son parayıda alcaklar gibi:P
birazcık çalışma sistemlerini anlasam , alacak gibiyim ya da takipçi mi almalı? instagram algoritmasına en uygunu nedir, görüşlerinizi rica ediyorum.

Satılık hesaplarla ilgili yorum yapamam ama takipçi satın almak paranı çöpe atmak demek. İster çekilişle olsun ister gerçek veya bot takipçi gönderme (gerçek dedikleri de bot bana kalırsa) hepsi kısa bir süre içerisinde takipten çıkıyor ve verdiğin para birkaç günlüğüne takipçi sayını yüksek göstermekten başka hiçbir işe yaramıyor.

  • namandigurai  (23.11.20 18:29:28)
oradaki çoğu kişinin sitesi var, ben şunu youtube ve instagramda izlenme vb. için kullanmıştım bir sürü seçenek var çalışıyor: igresellers.com

ama takipçi de zamanında bir hesap için denemiştim, hintli tipler fake profiller geliyor. Bu sitede Türk profil vs. diye de var ama millet "kim takipten çıktı" uygulamalarına bakıyor ya, sanırım oradan aldıkları izinlerle senin sayfanı takip ettiriyorlar. Bir kısmı takipten çıkıyor, ergen tipler geliyor vs. Yani sayıyı yüksek göstermek için okey, ama etkileşim olmaz bi işe yaramaz.
  • nhk ni youkosu  (23.11.20 18:38:07)
60K takipçili hesaptan atılan, sıfır yorum 3 beğenili postlar oluyor ve komik görünüyor. Pazar tezgahı mantığı ile yaklaşmak lazım. Hani insanlar bakar bir tezgahın başında 3-5 kişi var, istemsizce oraya çekilir gider o da bakar tezgaha.

  • istege bagli sigortasiz  (23.11.20 18:40:50)
hesap ve takipçi satın almak için harcayacağın bütçeyi doğru hedeflemeli reklama harcarsan daha çok işe yarar. parayla alınan takipçilerin çoğu bot veya alakasız hesaplar. hesap satın alma kısmındaki sıkıntı, fake hesaplarla sayıyı şişiriyorlar ve etkileşim haliyle sıfır. birde mail adresi sorunu var. yani hesabın açıldığı mail adresini de almazsan bir süre sonra o hesabı kaybedebilirsin. saçma işler yani özetle. r10 için pavyon benzetmesi cuk oturmuş. ankara pavyonu adeta :)

  • scudman1  (23.11.20 18:49:23)
@scudman1 reklam en önemlisi farkındayım ama 0'dan başlayan bir hesap için en az 10k takipçi olmalı gibi geliyor bana. etkileşim olmayacak , fakat müşteri sponsordan gelip ilk takipçiyi de bakmıyor mu?
bir hesap gördüm , kız her allahın günü çekiliş paylaşıyor ve hypeauditorden baktım haftalık 5000 takipçi kazanıyor ya:D

  • bonifas  (23.11.20 20:23:08)
peki soruyu şöyle genişleteyim, ben hesap ilk girişte çıplak gözükmesin diye 10k falan takipçi almayı düşünüyorum ama bu takipçi alma olayı instagramda seni geriye atıyor mu? algoritmayı bok ettiği için kendi ayağıma mı sıkarım onu iyice bir anlamak istiyorum

  • bonifas  (23.11.20 20:24:33)
ilk mail gibi şeylere dikkat etmezsen bir süre sonra hesaba veda edebilirsin.
takipçi satın almadanın püf noktası da şudur.
a servisinden 10k bot takipçi aldın
bu işlem tamamlanır tamamlanmaz ya da tamamlanmaya yakın b servisinden de düşmeme garantili takipçi alırsın.
a dan gelenler silindikçe b den takviye gelir.
onun haricinde insta ve yt r10 da en çok dolandırıcının olduğu kategorilerdir.
  • Efoody  (23.11.20 21:08:25)