[]

tüvtürk erteleme

babamın adına kayıtlı araç şuan da biz istanbuldayız o bodrum da ve 65yaş üstünde.
yarın da aracın muayenesi bitiyormuş bunu erteleyebiliyor muyuz bilgisi olan var mı? 
Evet. Tekrar tüvtürk sitesinden randevu alın.

Edit: Sanırım net cevap vermedim pardon. Randevu ertelenir, ama aracın muayenesi bitmiş olur bu değişmez. Gecikmeden dolayı belirli bi fark ödenir. Polis durdurursa açıklarsınız yasak vardı birkaç gün erteledik vs.
  • the coon  (23.11.20 11:08:20 ~ 11:17:58) 
10:00-13:00 arası dışarı çıkmak serbest olduğundan dolayı muayene için esneklik tanımazlar bence. bir tanıdık eş dost yok mu aracı götürebilecek? max 1 saat sürer zaten git-gel.


  • drystedb efficacious  (23.11.20 11:33:22) 
maalesef yazlık yer olduğu için corona sebebiyle hep yaşlılar kaldı sitede :)

30eylüle kadar erteleme yapılmış sonra bi daha bakanlıktan bilgi verilmemiş.
  • melodi  (23.11.20 11:35:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.