[]

Batman okumak

Batman filmlerini bitirdim. Joker de bitti. Orijinalinin çizgi roman olduğunu biliyorum ama hikâyesi çok eski. Günümüzdeki biçimiyle nasıl Batman okuyabilirim? D&R'da var mıdır? Bir de filmlerin senaryolarının basılmış hâli var mıdır?
 
Benim bildiğim kadarıyla her sene ya da bikaç senede bir çizgi roman evrenleri yenileniyor. O yüzden çizgi romanının da tek versiyonu yok. Ben the new 52 serisindekileri okumuştum öbür karakterlerinkiyle birlikte beğenmiştim. D&R'da bulunur mu bilmem. Beyoğlu'nda GON'dan alıyordum. Kadıköy'de tansaş otoparkının orda bir comic shop var orada oluyor, aynı şekilde moda'ya doğru giderken gerekli şeylerde de bulunabilir. Ya da beşiktaş çarşı'nın içinde bir yer vardı. Tabi eğer istanbul'daysan, bir de bunlar benim 7-8 sene önceki tecrübelerim saydığım 3 yer de kapanmış olabilir.


  • mirafiori  (23.11.20 02:51:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.