Yabancı Futbol Ligi İzlemece

Sorum şu, tuttugum takim, rakip takim, dunya/avrupa kupasi, sampiyonlar ligi ceyrek final sonrasi falan izlerim. Ama 38 haftali premier ligin herhangi bir macini izlemek beni hic sarmiyor. Bir anket yapayim dedim yabanci lig maclarini izliyor musunuz ?

evet, epl'de her hafta en az 3 mac izliyoruz. bundesliga'da da heyecanli olacagini dusundugumuz mac varsa izlemeye calisiyoruz.

stsl'de besiktasin maclarini izlemeye calisiyoruz, bir de derbileri. ama pek cekilmiyor.
  • the end of time  (22.11.20 23:23:32)
izliyorum ama tüm maçları keyif olsun diye izlemiyorum. bazen taktik çalışmak, belli bir teknik direktörün ne yaptığını anlamak için alakasız takımları dönemsel takip ettiğim de oluyor.

süper lig (tuttuğum takım + üç büyüklerden bazıları, o hafta kafama hangisi eserse), la liga, rusya premier ligi + avrupa ligi/şampiyonlar ligi. burada maç kaçırmam, tabii hepsini izlemeye ömür yetmez, günlük seçip onları izliyorum.

onun dışında dikkate değer bulduğum, önemli gördüğüm farklı lig maçlarını da izlemeye çalışırım. dün akşam osijek-dinamo zagreb izledim mesela.

benim kayış koptu ama ben o açıdan istisna sayılırım, işi gücü ya da akıl sağlığı olan bir insan bu kadar maç izlemez, istese de yapamaz. belki bi gün amatörde hoca falan olup eppek parası çıkarırız bakalım.
  • der meister  (22.11.20 23:29:10)
38 hafta premier ligi kaçırmadan izlerim. takip ettiğim takımlar everton liverpool lecister tottenham.

türkiye liginde hiç bir maçı izlemiyorum. Karşıyakayı tutuyorum. Maçları yayınlanırsa izliyorum.
  • mikahakkinen  (23.11.20 00:26:55)
Haftada bir premier ligi maçına bakarım.

  • put it in your appropriate place  (23.11.20 00:51:04)