[]

Xiaomi Mi Box vs Xiaomi Mi Stick

Ailemin sadece Netflix ve YouTube içerikleri izleyebilmesi için böyle bir cihaza ihtiyacım var. Teknolojiyi kullanma konusunda pek iyi değiller, tek beklentimiz hızlı olsun, kullanımı basit olsun ve sürekli sorun çıkarmasın.

Hangisini almamız daha mantıklı olur?


 
mi tv stick hakkında hızlı olmadığına dair yorumlar mevcut. bu nedenle mi box daha önde görünüyor.


  • sanal uyku  (22.11.20 18:24:26) 
gecen ay stick aldık cok memnunuz. bilmiyorum internet hızından mıdır ama biz hız sorunu yaşamadık. sorun yaşadığım şeyler youtubeda video hızı değişmemesi ve reklam engellemenin mümkün olmaması.


  • turk kizi  (22.11.20 18:56:39) 
Peki YouTube premium üyeliği alırsam reklamlar kalkıyor, değil mi?


  • hadi ya la  (22.11.20 19:24:44) 
mi box aldım epey memnunum. mi box'da en az stick kadar kucuk. ve mi box epey hızlı.


  • koela  (23.11.20 10:39:09) 
mi box kullaniyorum, usb hub ile kablosuz klavye & mouse, usb bellek bagaladim, depolama alani sorunum yok, audio out sayesinde 22" monitore hdmi uzerinden baglayip, dandik bir hoparlor ile ikinci televizyon gibi bir imkan sagliyor. daha yuksek ram var (box 2gb, stick 1gb bildigim kadariyla). youtube reklam olayi her ikisinde de premium kullanilarak cozulebiliyor.


  • quietman  (23.11.20 11:16:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.