[]

alkol sonrası mide bulantısı kötü hissetme

merhaba. 20.00 de içmeyi kestim. sonrasında kustum. uyudum uyandım.

mide bulantım devam ediyor. 1 tane muz yedim su içtim.

alka seltzer yok.
aspirin ve türevleri yok.
küçük bir ilçedeyim şu anda eczaneye ulaşma imkanım yok.

pansiyonda kaliyorum ve mandalina, nar, muz, parol var sadece.

ne yapsam da geçse?

 
Pek bisey yapma az biraz su ic sadece ancak oyle birden icme. Mandalina falan da yeme, illa bisey yiyeceksen muz ye. Uzanip yatmaya calis.


  • j r r tolkien hayrani  (22.11.20 03:26:43) 
Boğazına parmak at kurtul.
Sonra mis gibi tekrar uyu

  • yarey  (22.11.20 04:14:32) 
Yavas yavaş su iç, birden suya abanirsan kusarsın.


  • aslil  (22.11.20 08:20:11) 
Su iç. Muhtemelen ya çok içmişsin ya karıştırmışsın ickileri veya limitlerini geçmişsin. Yavaş yavaş su içip dinlenip uyumalısın gerisini karaciğerine bırak:). Geçmiş olsun.


  • monkey  (22.11.20 08:32:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.