[]

ince telli, dalgalı ve çabuk yağlanabilen saça sahip erkekler

merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

saçlarınızı ne yapıyorsunuz? cidden merak ediyorum vallahi. uzatabiliyor musunuz? uzatıyorsanız nasıl bir tip veriyorsunuz?

fön ve saç bakım malzemeleri kullanmayanların cevabını daha çok önemsiyorum:)

bu bir sağlık sorusuysa yönetim taşıyabilir ama herhalde değil.

 
Bir ara uzattım çabuk yağlanıyordu bakımı çok uğraştırıyor diye kestirdim rahatım. Kısa da yakışıyor o yüzden şampuan fark etmiyor yıkayıp geçiyorum


  • olaylar olaylar  (22.11.20 01:16:42) 
aaa bu ben vallahi:)
Bir yıldan biraz daha uzun süredir saçlarım uzun, tüm bu dediğin özelliklere sahip lanet bir saçım var fakat uzatma işini çok sevdiğim için direttim ve kesmedim hala.
Yağlanma konusunda önlem olarak her gün yıkıyorum, istisnasız her gün kalkar kalkmaz. Çünkü bir gün bile yıkamasam saçlarım sanki on gündür yıkanmamış gibi inanılmaz kirli, yağlı duruyor ve dalgalı, ince telli olduğu için de çok dağınık bir görünümü oluyor. Sadece tarakla falan olacak gibi değil benimkiler mesela. Yıkamadan asla rahat tarayamıyor, düzene sokamıyorum.

Uzatmaya başladığımdan beri argan yağlı şampuan ve krem kullanıyorum. Çok faydasını gördüm. Saçlar gerçekten fark ediliyor. Canlı, sağlıklı bir görünüm oluyor. Normalde psikolojik herhalde der geçerdim ama çevremden bile sıkça “saçların için ne kullanıyorsun?” sorusunu çok duydum. Gerçi saç bakım malzemesi kullanmayanların cevabını merak etmişsiniz ama bu özelliklerde bir saçla ekstra bakım malzemesi kullanmadan başa çıkabilmek mümkün mü bilmiyorum :)
  • bir fincan kahve ile film izlemek  (22.11.20 02:29:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.