[]

IELTS Speaking

Merhaba. Youtube’ta IELTS icin speaking interview ornekleri izliyorum. Gercek sinav boyle mi oluyor gercekten? Ben buradaki puanlamalari gorunce cok rahatladim ama sorular asagi yukari bu duzeyde mi?

Ornek: youtu.be


 
Format boyle puanlama degisebiliyor. Sonuca Itiraz etsen dahi (neredeyse sinav ucreti kadar olabiliyor) bircok sey tutorun takdiri olmasindan oturu birsey farketmiyor.


  • emininsel  (21.11.20 23:28:49) 
evet ben de youtubedaki örnekleri izleyip girdim, öyleydi sınavda da.
ama önemli olan konunun denk gelmesi.
sana son gezdiğin sanat galerilerini anlat derse anlatablecek misin, onu düşün.
bilgin olan bi konu denk gelmesi lazım.
ben inşaat mühendisiyim, sınavda biraz tanışmadan sonra direkt olarak alanımla ilgili soru denk geldi.
sınav sonucum 8.
  • megacracker  (21.11.20 23:42:44) 
evet genel olarak bu düzeyde, aslında bence bu elemanın aksanı çok iyi olmasa da düzgün cevaplar vermiş ve takılmamış 7 de alabilirdi.

az buçuk derdini anlatana 6 üstü veriyolar zaten. taksimde girdim ben 8.5 verdiler birkaç sefer teklememe rağmen
  • egokalp  (21.11.20 23:50:03 ~ 23:50:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.